HİKAYEMİZİ ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

PHOTOBABY NASIL KURULDU?

Fotoğraf eğitimleri veren PHOTOPLAY ve fotoğraf gezileri düzenleyen PHOTOTRAVEL‘dan sonra 3. markamız PHOTOBABY ile karşınızdayız…

photoplay fotoğrafçılık kursu

PHOTOPLAY

Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu
www.fotografcilikkursu.com

PHOTOTRAVEL

Türkiye Fotoğraf Turları 
www.phototravelturkey.com

PhotoBaby Bebek Fotoğrafçısı

PHOTOBABY

Türkiye Bebek Fotoğrafçıları Listesi 
www.bebekfotografcisi.com.tr 

20 yılı aşan profesyonel fotoğrafçılık deneyimimiz ve 14. yılı aşan akademik fotoğraf bilgimizin gücüyle PHOTOBABY kuruldu.

YIL 2008… PHOTOPLAY olarak fotoğraf eğitimleri vermeye başladık ve eğitim alan fotoğrafseverlerin de bizi çevrelerine tavsiye etmeleri sayesinde gittikçe büyüdük. Yıllar ilerledikçe kursiyerlerimizin kendilerini geliştirebilmeleri için eğitimlerimizi çeşitlendirdik, alanında isim yapmış fotoğrafçılarla ve fotoğraf duayenleriyle etkinlikler, geziler ve söyleşiler düzenledik. Bugün itibariyle mezun kursiyer sayımız 25.000’i geçti…

YIL 2013… PHOTOTRAVEL ile birlikte fotoğraf gezileri düzenlemeye başladık. Yurt içi ve yurt dışı 300’den fazla fotoğraf gezisi düzenledik. Gezilerimize 10.000’den fazla kişi katıldı.

YIL 2022… Bugüne kadar online eğitimlerimizin yayınlandığı web sitemiz aracılığıyla Türkiye genelinde 800’den fazla kişiye, İstanbul’daki kurs merkezimizde ise 300’den kişiye yüz yüze “Doğum ve Bebek Fotoğrafçılığı Eğitimi” verdik. Kısaca, 14 yılda yüzlerce Doğum ve Bebek Fotoğrafçısı yetiştirdik. Şu an, bu alanda isim yapmış bir çok öğrencimiz bulunuyor. Onların fotoğrafik gelişimine katkıda bulunurken, çok iyi fotoğraflar çekmelerine rağmen yeterli tanıtım yapamadıkları için ailelere ulaşamadıklarına şahit olduk. İşte bu nedenle 2022 yılında PHOTOBABY’yi, profesyonel bebek fotoğrafçılarının tanıtımına destek olmak ve ailelerle bebek fotoğrafçılarını bir araya getirmek için kurduk.

PhotoBaby www.bebekfotografcisi.com.tr web sitesi üzerinden, İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa başta olmak üzere, Türkiye’nin 81 ilindeki bebek, doğum, yenidoğan, hamile ve aile fotoğrafçılarını bir araya getiriyor.

Web sitemizi ziyaret eden aileler, bölgelerinde profesyonel bebek fotoğrafçılarının portfolyolarına, sosyal medya profillerine, iletişim bilgilerine ve müşteri yorumlarına kolaylıkla erişim sağlayabilecek, ayrıca bebek fotoğrafçılarından teklif alabilecek.

PhotoPlay ve PhotoTravel’ın gücünü de arkasına alan PhotoBaby’nin kısa sürede iyi yerlere geleceğinden ve Bebek Fotoğrafçılarını Ailelerle buluşturma noktasında önemli bir noktaya geleceğinden şüphemiz yok.

ARKA PLANDA KİMLER VAR?

PHOTOBABY TEAM

Bizi yakından tanımak ister misiniz?
nihat karadağ

Nihat Karadağ

PhotoBaby Kurucusu

Gülçin Taşdemir

PhotoBaby Koordinatörü

Oğuzhan Karataş

PhotoBaby Web Master
Eğitimlerimizi İnceleyin

PHOTOPLAY
FOTOĞRAFÇILIK KURSU

PHOTOTRAVEL FOTOĞRAF GEZİLERİ
20 yıllık deneyimimizle, fotoğrafçılar için Türkiye'nin en güzel yerlerine fotoğraf turları düzenliyoruz. Üstelik bu turlar, PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'nun eğitmenleri sayesinde workshop tadında... Gezerken öğrenmek sizin elinizde...