Fatma Turan Photography
Fatma Turan Photography
Güzel anılar bırakmak için buradayım...
Şükran Şahin Photography
Bebeklerin her biri benim uğurum...
Bahriye Mocos Photography
Geriye sadece fotoğraf değil, ölümsüzleştirdiğimiz anılarımız kalır.
Elif Ergün Photography
Elif Ergün Photography
2022 Yılının En İyi Kadın Doğum Fotoğrafçısı Ödül Sahibi

İstanbul Doğum Fotoğrafları Çekimi

Bebeğinizin doğum anını fotoğraflamanın en iyi yolu, İstanbul ilinde yaşayan özel bir doğum fotoğrafçısı ile anlaşmaktır. Doğum fotoğrafçılığı gerçekten özel bir alandır ve profesyonellik ile tecrübe ister. O an her şeyi doğru olması ve düzgün çalışıyor olması gerekli; yoksa dünyada bir kere gerçekleşecek anı yakalayamayabilirsiniz.

İstanbul Doğum Fotoğrafçısı Fotoğraf Çekimi Fiyatları Ücretleri

İstanbul ilinde yaşayan profesyonel bir doğum fotoğrafçısı için ücreti belirleyen en önemli unsur, o fotoğrafçının deneyimine bağlıdır. Profesyonel bir doğum fotoğrafçısı için ücret ortalamanın biraz üzerinde olabilir. Öte yandan fiyatlar, yaşadığınız yere ve ne tür fotoğraf çekimine ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak da değişebilir.

Doğum fotoğraf çekimi ücretini belirleyen birçok farklı unsur vardır. Bazı fotoğrafçıların ulaşım masrafları için diğerlerinden daha fazla ücret talep edebileceğini unutmayın. Bu tamamen fotoğraf çekimi yapılan konuma göre değişiklik gösterebilir. İstanbul ilinde, profesyonel bir doğum fotoğrafçısı ile çalışmak istiyor ancak ücretin ne kadar tutacağından emin değilseniz, web sitemizdeki HEMEN TEKLİF AL formunu doldurarak, doğum fotoğrafçılarından teklif isteyebilirsiniz.

İstanbul Doğum Fotoğrafçısı Yorumları

İstanbul doğum fotoğrafçısı hakkında yapılan yorumları okuyunca, daha önce İstanbul ilinde o fotoğrafçı ile çalışan kişilerin; çekilen fotoğraflardan ne kadar mutlu kaldıklarını, sorun yaşayıp yaşamadıklarını öğrenmiş olursunuz. Sizi anlayan bir doğum fotoğrafçısı ile çalışmanız, daha rahat ve mutlu fotoğrafların ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Doğum Fotoğrafçısı Nasıl Çalışır?

Doğum fotoğrafçısı aile ile çok zaman geçirmelidir. Nasıl fotoğraflar istediklerine dair, aileyi dinlemeli ve fikir alışverişinde bulunmalıdır. Bu, standart pozlanmış fotoğraflardan, daha farklı ve doğal çekimlere kadar farklı bir yelpazede olabilir.

Doğum fotoğrafçısı hangi kareleri çekmesi gerektiğine iyi karar vermeli ve boşa zaman harcamamalıdır. Doğum fotoğrafçısı bebeğinizin doğum anını fotoğraflar.

Tüm bu fotoğraf çekimi işlemlerinin ardından Doğum fotoğrafçısı çektiği fotoğraflar arasından aile ile birlikte eleme yapar. Elemenin ardından oluşturulacak albüm için seçilen fotoğraflar albüm için tasarlanır. Bu esnada aile üyeleri ile de görüşerek nasıl bir albüm istediklerine dair onların fikirlerine alabilir. En sonunda Doğum fotoğrafçısı hazırladığı nihai albümü aileye teslim eder.

İstanbul Doğum Fotoğrafçısı Seçimi

PhotoBaby, İstanbul ilinde yaşayan ailelerle doğum fotoğrafçılarını bir araya getiren yeni nesil bir listeme sitesidir. Doğum fotoğrafçılarının tümünün iletişim bilgilerine ve sosyal medya profillerine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca, ücretsiz bir şekilde doğum fotoğrafçılarından fiyat teklifi de isteyebilirsiniz. İstanbul ilindeki doğum fotoğrafçıları ile yaptığınız anlaşmalardan PhotoBaby komisyon almamaktadır.

İstanbul ilinde yaşayan doğum fotoğrafçılarının portfolyolarını, instagram profillerini, web sitelerini ve kendileri hakkında yapılmış yorumları web sitemiz üzerinden kolayca erişerek inceleyin.

Doğum fotoğrafçısı instagram profilleri sayesinde, fotoğrafçıların çektiği fotoğrafları görmüş olacaksınız.

Doğum Fotoğrafçısı Sözleşmesi

İstanbul ilinde her hangi bir doğum fotoğrafçısı ile sözleşme yapmadan önce, sözleşmeyi iyi okumanızı, fotoğraf çekimi için ödeyeceğiniz ücrete nelerin dahil olup olmadığını öğrenmenizi, aklınıza takılan soruları bizzat doğum fotoğrafçısı ile konuşmanızı, eklenmesini yada çıkartılmasını istediğiniz maddeler varsa bunları da doğum fotoğrafçısı ile paylaşmanızı öneriyoruz. Unutmayın, sözleşme hem sizi hem de doğum fotoğrafçısını koruyan bir anlaşmadır.

Doğum Fotoğrafı Çekimi Yapılan İlçeler

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu.

Doğum Fotoğrafı Çekimi Yapılan Semtler

Zeyrek, Soğukçeşme, Ayrancı, Yeldeğirmeni, Yedikule, Vefa, Ayvansaray, Tarlabaşı, Balat, Kuzguncuk, Kalamış, Bebek, Kilyos, Garipçe, Büyükada, Heybeli, Kınalı, Burgazada ve Sedef adası, Galata, Pera, İstiklal, Karaköy, Haliç, Ortaköy, Moda, Caddebostan, Bağdat, Topkapı, Sultanahmet, Ömerli, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Tahtakale, Kocasinan, Soğanlı, Ataköy, Yeşilköy, Ulus, Kuruçeşme, Arnavutköy, Abbasağa, Dikilitaş, Etiler, Levent, Balmumcu, Anadoluhisarı, Akbaba, Kavacık, Yalıköy, Kaynarca, Polonezköy, Riva, Firüzağa, Halıcıoğlu, Asmalımescit, Çukur, Cihangir, Kocatepe, Sütlüce, Çitlikköy, Belgrat, Cumhuriyet, Atatürk, Hürriyet, Süleymaniye, Şehremini, Küçük Ayasofya, Kocamustafapaşa, Cerrahpaşa, Aksaray, Fenerbahçe, Erenköy, Göztepe, Koşuyolu, Acıbadem, Bostancı, Caferağa, Yakacık, Cennet, Gülsuyu, Kaynarca, Çamlık, Harmandere, Sarıgazi, Rumelifeneri, Rumelihisarı, Rumelikavağı, Tarabya, Yeniköy, Sarıyer, Zekeriyaköy, Baltalimanı, Derbent, İstinye, Maslak, Yeniköy, Ovacık, Çayırbaşı, Ağva, Mecidiyeköy, Teşvikiye, Küçük Çamlıca, Salacak, Kandilli, Kısıklı, Çengelköy